Alladyn: na ratunek światu

19.05.2022 r. w naszej szkole odbył się spektakl ekologiczny dla dzieci z klas 1- 3 pt. „Alladyn: na ratunek światu”. Tematyką przedstawienia były zagadnienia związane z segregacją odpadów i degradacją środowiska naturalnego. Alladyn, to biedny chłopak, zamieszkujący piękne, lecz bardzo zanieczyszczone królestwo. Jego ciężkie życie odmienia się za sprawą niezwykłej lampy, z której pojawia się Dżinn i chce spełnić jego trzy życzenia. Jednak nasz bohater zamiast bogactw i szczęścia pragnie uratować Ziemię przed nadciągającą nieuchronnie katastrofą ekologiczną (i tym samym zdobyć serce księżniczki Dżasminy). Przedstawienie było wesołą i interaktywną zabawą z publicznością, a o znakomitą oprawę artystyczną zadbali profesjonalni aktorzy, którzy bez problemu włączyli w fabułę spektaklu naszych młodych widzów.

Skip to content