W dniu 8 października 2022r. uczniowie klasy 5b wraz z rodzicami i wychowawcą byli na ognisku we wsi Jagodne.  Wszyscy tradycyjnie zjedli pieczone kiełbaski, potem smakowite słodkie wypieki. Babeczki upiekły dziewczynki, ciasta mamy i babcie. Ola i Kasia obmyśliły plan podchodów, które przyniosły dzieciom dużo radości. Później dzieci bawiły się w przeciąganie liny, skoki w workach, zbijaka i „baba jaga patrzy”. W zabawach uczestniczyli też rodzice uczniów. Było bardzo przyjemnie i wesoło. W przerwie między  zabawami, całą grupą, wybraliśmy się do lasku obejrzeć poniemiecki cmentarz. Podczas oglądania resztek nagrobków, uczniowie zachowali  się właściwie z szacunkiem dla pochowanych. 

Integracja uczniów i rodziców udała się, wszyscy byli zadowoleni.

Dziękuję rodzicom za pomoc  i organizację zabaw oraz przygotowanie posiłku.

wychowawca Dorota Gajda

Skip to content