Ośrodek Profilaktyki i Terapii w Piszu przekazuje do dyspozycji szkół interaktywny film poświęcony przemocy rówieśniczej. Scenariusz filmu został opracowany we współpracy z doświadczoną psycholog dziecięcą i terapeutką – Mają Pisarek. Projekt składa się z dwóch części. Pierwszą z nich jest około 5-7 minutowy interaktywny film poświęcony przemocy rówieśniczej.

Zadaniem widzów projektu jest pokierowanie losem Antosi – 12 letniej dziewczynki, która zmaga się z problemem przemocy rówieśniczej. W projekcie przewidziane są 4 możliwe zakończenia – każde z nich zostało skomentowane przez panią psycholog.

W drugiej części przedstawione są prawdziwe historie nastolatków borykających się
z problemem przemocy rówieśniczej.

Wierzymy, że ten projekt pomoże nastolatkom, a także ich rodzicom zmierzyć się
z problemem agresji wśród młodzieży.

Film został przygotowany w wersji polskiej i ukraińskiej.

https://pisz.naszemiasto.pl/gmina-pisz-otworz-sie-na-pomoc-przemoc/re

https://pisz.naszemiasto.pl/gmina-pisz-otworz-sie-na-pomoc-przemoc-ua/re

Skip to content