„Gdy w pokoju wyrosnie choinka, łańcuszkami, bombkami zaświeci, to znaczy, że już święta, że już blizko kolęda.” Zaświeciła choinka i u nas, a wraz z nią małe gwiazdy, które dały cudny pokaz wdzięku i talentu. 21 grudnia 2022 r. w szkole miał miejsce magiczny wieczór, który wprowadził zgromadzonych gości w okres świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie z klasy I: Łucja Bodzan i Józef Sienkiewicz, klasy II: Anna Ziółek, z klasy III: Wiktoria Skrzeczkowska, Maria Sienkiewicz, Nikola Salik, Zofia Uścio i Wojciech Żyluk oraz dwie uczennice z oddziału „0”: Marta Klepacka i Michalina Ptak wprowadzili nas w magię świąt, zas dziewczęta z klasy 6 a: Lena Bączek, Małgorzata Bączek, Natasza Chaberek, Nadia Grajko, Hanna Próchnik, Anastasia Raffaelli, Uliana Chernysheva oraz Natalia Zalewska dały piękny pokaz tańca „Skrzydła Anioła”, który zachwycił wsztystkich swoim czarem. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w tym przedsięwzięciu: rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, a z dzieci jesteśmy bardzo, bardzo dumni. Wioletta Siwik

Skip to content