Sukces naszego Przedszkolaka

Wielkie gratulacje dla Antka Oszutowskiego- Mistrza Polski w szachach do lat 6- przedszkolaka naszej szkoły 👏🏆

Antek uczęszcza do oddziału przedszkolnego. W weekend majowy zdobył Mistrzostwo Polski, 👏
oto jak relacjonuje to wydarzenie mama Antka:

,,Mistrzostwa odbywały się w Poroninie w dniach 28.04.23 – 02.05.23. W roku ubiegłym Antek również startował w tej kategorii i okazał się najlepszym 5 latkiem. W tym roku na Mistrzostwo pracował dużo więcej, a tytuł Mistrza zdobył już dzień przed zakończeniem wszystkich partii (różnica 2 pkt między Antkiem, a zawodnikiem znajdującym się na 2 pozycji przed ostatnią partią). Antek w szachy gra od 4 roku życia i na codzień reprezentuje klub UKS ELO Ełk. W sumie zawody zakończył z punktacją 8/9 pkt. W trakcie 4 dniowych Mistrzostw Antek został dwukrotnie nagrodzony przez arcymistrza szachowego za najciekawiej rozegrane partie.”

Skip to content