PRÓBNA DRUŻYNA...

Próbna drużyna harcerska

W naszej szkole powstała nowa drużyna harcerska, składająca się z uczniów klas czwartych i piątych. Spotykamy się na zbiórkach w szkolnej harcówce, w poniedziałki o godzinie 16.00.

Harcerstwo, co to w ogóle jest???

To pomoc, służba Bogu i Polsce i oczywiście wielka przygoda. Oprócz tego magiczne chwile przy ogniskach, świeczkowisku, śpiewanki wieczorne na biwakach, zabawy i pląsy na zbiórkach i oczywiście nauka- nauka przez zabawę. To wielkie przeżycia, masa wyjątkowych ludzi i niezapomniane szlaki na rajdach. W harcerstwie uczymy się ,,życia"; jesteśmy jak młodzi żołnierze!

Kilka zdjęć z naszych zbiórek

Druhna Anna Charubin

Rajd Harcerski

POBÓR KRWI Z UDZIAŁEM HARCERZY

Harcerze wiedzą jak dbać o otoczenie

BIWAK

DBAJ O CZYSTOŚĆ

RAJD HARCERSKI 2019 R.

Jak co roku, odwiedziliśmy groby naszych lokalnych Bohaterów.
W zadumie oddaliśmy im cześć. Swojej wiedzy historycznej o Bohaterach użyczył nam p. Mariusz Charubin. Lokalny Patriota, działacz na rzecz upamiętniania historii.
Na koniec szybki, gorący posiłek na rozgrzanie w pobliskim barze, bo wieczór mroźny

Harcerze--Białe Wilki.

Rajd harcerski z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

I tym razem harcerze Hufca Pisz gościli w naszej szkole w dniach 21-23. 02.2020.

Nie zabrakło i naszej drużyny a długie nocne rozmowy będą wesołym wspomnieniem Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!

Anna Charubin