Prezydium Rady Rodziców

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023:

PRZEWODNICZĄCY RADY RODZICÓW- Konrad Klepacki

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO– Anna Remiszewska

SKARBNIK- Marianna Wierzbicka

klasaWychowawca  Skład klasowej rady rodziców
1a SPPykało Alicjaprzewodnicząca: Laszczkowska Urszula
członek: Zawalich Wioleta
członek: Siwik Joanna
1b SPKopacz Joannaprzewodnicząca: Perun Krystyna
członek: Łabędź Ewelina
członek: Kozikowska Małgorzata
1c SPKuć-Wróblewska Magdalenaprzewodnicząca: Gajdulewicz Paulina
Członek: Chmielewska Beata
Członek: Gutowska Milena
2a SPGołubowska Barbaraprzewodnicząca– Michalina Jesionkowska
członek- Paulina Kozioł
członek-Marta Szustak
2b SPBąkowska Bożenaprzewodnicząca: Antoniak Beata
członek: Ziółek Beata
członek: Szulkowska Justyna
2c SPBukowska Aldonaprzewodnicząca: Puszko Karolina
Członek: Filipkowska Wioleta
Członek: Wróblewska Katarzyna
3a SPRuszczyk Jolantaprzewodnicząca: Wierzbicka Marianna
członek: Bąkowska Ewelina
członek: Dobrzycka Karolina
3b SPGórska Iwonaprzewodnicząca: Gryczan Anna
członek: Sienkiewicz Anna
członek: Żyluk Damian
4a SPMieczkowska Bożenaprzewodnicząca: Sobotka Elżbieta
członek: Miller Joanna
członek: Kowakczyk Anna
4b SPBałdyga Celinaprzewodnicząca: Borys Agnieszka
Członek: Rumińska Joanna
Członek: Nyczka Katarzyna
5a SPPietuszko Beataprzewodnicząca: Nosek Małgorzata
członek: Grabowska Żaneta
członek: Piątek Agata
5b SPGajda Dorotaprzewodnicząca: Ostrowska Agnieszka członek: Górska-Podeszwik Agnieszka
członek: Olech Malwina:
6a SPDębek Ewaprzewodnicząca: Remiszewska Anna
członek: Bączek Agnieszka
6b SPZiółek Beataprzewodnicząca: Puszko Karolina
członek: Palmi – Kukiełko Karolina
członek: Bieleninik – Andrzejczyk Karolina
6c SPMalinowska Agnieszkaprzewodnicząca : Obuchowska Renata
członek: Gawkowska Ewa
członek: Andrzejczyk Patrycja
7a SPLaudańska Małgorzataprzewodnicząca: Cimoch Małgorzata
członek: Arkisiewicz Elwira
członek: Cymanowska Marlena
8a SPNarowska Katarzynaprzewodniczacy: Szmigiel Tomasz
członek: Bączek Anetta
członek: Góralczyk Elżbieta
8b SPNicewicz Dorotaprzewodnicząca: Sobotka Elżbieta
członek: Kołłątaj Dorota
członek: Masłowska Magdalena
8c SPWaśkiewicz Barbaraprzewodnicząca: Murach Magdalena
członek: Kołakowska Renata
członek: Kowalczyk Anna
8d SPCiborowska Janinaprzewodnicząca:  Kutyłowska Urszula
członek: Lipińska Katarzyna
członek: Kozioł Paulina
Skip to content