Nowy rok szkolny rozpoczęty

      Pierwszego września o godzinie 9.00 został uroczyście rozpoczęty nowy rok szkolny 2015/2016.

   Po raz pierwszy próg naszej szkoły przekroczyły najmłodsze dzieci, które wraz z rodzicami z zainteresowaniem przyglądały się swoim nowym wychowawczyniom i starszym koleżankom i kolegom. Na sali zebrani byli: Dyrekcja, grono pedagogiczne, a także rodzice i opiekunowie dzieci, którzy towarzyszyli im w tym ważnym momencie. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Anna Maksimowicz, która skierowała do uczniów oraz nauczycieli serdeczne słowa powitania i życzenia pomyślnej nauki. Następnie przedstawiła wychowawców oddziałów przedszkolnych, klas Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Gimnazjum nr 2. Ważnym momentem tego dnia było spotkanie uczniów poszczególnych klas z wychowawcami w salach lekcyjnych, zapoznanie się z planem zajęć oraz organizacją nowego roku szkolnego. Po zakończeniu szkolnych uroczystości  uczniowie rozeszli się do domów, aby cieszyć się ostatnimi chwilami wakacji.