Prezydium Rady Rodziców

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024:

PRZEWODNICZĄCY RADY RODZICÓW- Konrad Klepacki

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO– Anna Remiszewska

SKARBNIK- Marianna Wierzbicka

Rady klasowe rodziców dla wybranych klas
1a SPGórska IwonaPrzedstawiciel Rady Rodziców: Klepacki Konrad
członek: Wójcik Anna
członek: Mieczkowska -Gryciuk Małgorzata
1b SPRuszczyk Jolantaprzewodnicząca: Sawicka Katarzyna
członek: Dobrzycka Karolina
członek: Bazydło Milena
1c SPNyczka EwelinaPrzewodniczący: Kołakowski Artur
Zastępca: Maciejewska – Makowska Anna
Skarbnik: Dębkowska Justyna
2a SPPykało Alicjaprzewodniczący: Laszczkowska Urszula
Sekretarz: Zawalich Wioleta
Skarbnik: Siwik Joanna
2b SPKopacz JoannaZastępca: Drężek Monika
skarbnik: Piechut Ewelina
przewodnicząca: Kozikowska Małgorzata
2c SPKuć-Wróblewska MagdalenaPrzewodnicząca: Chmielewska Beata
członek: Szymborska Olga
skarbnik: Hrynchuk Inna
3a SPGołubowska Barbaraprzedstawiciel Rady Oddziałowej: Jesionkowska Michalina
członek: Szustak Marta
członek: Krupa Bogumiła
3b SPBąkowska Bożenaprzewodnicząca: Antoniak Beata
członek: Szulkowska Justyna
członek: Ziółek Beata
3c SPBukowska AldonaPrzedstawiciel Rady Oddziałowej: Kalinowski Adam
członek: Filipkowska Wioleta
członek: Wróblewska Katarzyna
4a SPNarowska Katarzynaprzedstawiciel Rady Oddziałowej: Wierzbicka Marianna
członek: Dobrzycka Karolina
członek: Bąkowska Ewelina
4b SPGmaj MagdalenaPrzewodnicząca : Gryczan Anna
członek RR: Sienkiewicz Anna
członek RR: Żyluk Damian
5a SPMieczkowska Bożenaprzedstawiciel RR: Krasa Katarzyna
członek: Tarasiewicz Dorota
członek: Miller Joanna
 
5b SPMłynarczyk Violettaprzewodnicząca: Żulińska Anna
zastępca: Małecka Barbara
skarbnik: Kowalska Magdalena
6a SPPietuszko Beataprzedstawiciel Rady Oddziałowej : Rydzewska Małgorzata
członek: Piątek Agata
członek: Grabowska Żaneta
6b SPGajda Dorotaprzedstawiciel Rady Rodziców: Kałudzińska Joanna
członek: Grala Anna
członek: Cwalińska Marta
7a SPDębek EwaPrzewodniczący: Remiszewska Anna
Członek: Sadowska Marta
Członek: Lewandowska Teresa
7b SPZiółek BeataReprezentant Rady Rodziców: Puszko Karolina
członek: Bieleninik – Andrzejczyk Karolina
członek: Serafin Marta
7c SPMalinowska AgnieszkaPrzewodniczący : Obuchowska Renata
Zastępca przewodniczącego: Gawkowska Ewa
Skarbnik: Faryn Magdalena
8a SPLaudańska Małgorzataprzewodniczący: Cimoch Małgorzata
członek: Chodnicka Katarzyna
członek: Strehlau Marzena
 
Skip to content