We wtorek 26 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I.

W uroczystości brali udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, dyrektor szkoły mgr Anna Maksimowicz, wicedyrektor mgr Beata Pietuszko, zaproszeni goście oraz przedstawiciele Samorządu Szkolnego.

Przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

Na początku uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Pani dyrektor złożyła życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Potem pierwszoklasiści otrzymali mały upominek.

 Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

Skip to content